Jedne z najpopularniejszych ubezpieczeń. Większość z nas na co dzień korzysta z pojazdów i też opłaca obowiązkowe ubezpieczenie. Nasze wieloletnie doświadczenie oparte na współpracy z wiodącymi ubezpieczycielami pozwala nam na przygotowanie dla Państwa najbardziej optymalnej oferty ubezpieczeń komunikacyjnych, dające poczucie bezpieczeństwa na drodze.

*oc-ubezpieczenie obowiązkowe, możliwość rozszerzenia o opcję ochrony zniżki , bagażu podróżnego, usługi wymiany koła, szyb.

*ac/kr,mini casco- zapewnia pokrycie kosztów napraw w wyniku szkody z własnej winy, zdarzeń losowych czy też dokonanych przez nieznanego sprawcy a także gwarantuje zwrot w sytuacji kradzieży.

*nnw-następstępstwa nieszczęśliwych wypadków związane z ruchem i postojem pojazdu dotyczące zarówno kierowcy jak i pasażera.

*assistance- ubezpieczenie zapewniające holowanie, pojazd zastępczy, hotel czy też usprawnienie pojazdu na miejscu zdarzenia. Wykupione ubezpieczenie assistance to gwarancja spokojnej podróży w kraju i za granicą.

Jeśli chcesz poznać ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych skorzystaj z formularza lub zadzwoń.